Witamy w naszych słodkich progach!

historyczne

regaly

Jesteśmy firmą rodzinną, która działa na rynku nieprzerwanie od 1980 roku ubiegłego wieku. W tym czasie wypracowaliśmy własne, oryginalne receptury i metody produkcyjne, które pozwalają nam produkować smaczne, świeże i apetyczne wyroby bez używania chemii oraz sztucznych dodatków.

 

Naszym dodatkowym atutem, który pozwolił nam na ponad trzy dekady bycia wiodącą piekarnią i cukiernią na rynku, jest wiedza i praktyka zdobywana min. w Niemczech, Austrii, Francji oraz Wielkiej Brytanii, poparta licznymi kursami, dyplomami oraz certyfikatami.

 

W czasie trwania naszej działalności wyszkoliliśmy w naszym zakładzie imponującą, blisko 200-osobową kadrę nowych adeptów cukiernictwa i piekarnictwa.

 

W chwili obecnej jesteśmy honorowym członkiem Cechu Rzemiosł Różnych w Chodzieży. Współpracujemy aktywnie z Izbą Rzemieślniczą Górnej Frankonii HWK w Niemczech oraz ośrodkiem nowych technologii Haus Des Brotes w Asten w Austrii.

 

Za profesjonalizm oraz rozwój cukiernictwa w naszym regionie zostaliśmy obdarzeni zaufaniem, które pozwoliło nam zasiadać we władzach Stowarzyszenia Cukierników Karmelarzy i Lodziarzy Rzeczypospolitej Polskiej oraz Wielkopolskim Stowarzyszeniu Cukierników. Braliśmy również udział w różnych konkursach cukierniczych i piekarniczych, lokalnych jak i krajowych, zasiadając jako jury.

 

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi smakami!

regaly2

ciasta